Hakkımızda

Şimdi Çağan İlaçlama ile Yenilik Zamanı..
Güleryüzlü, Güvenilir, Güçlü Bir Çağan
Çağan İlaçlama 2014 yılında kurulmuş olan, çevre sağlığı alanında Adıyaman İlinde faaliyet gösteren bir firmadır.

Yeniliklere açık, teknolojiyi takip eden, tecrübeli ve uzman teknik kadroya sahip olan Çağan İlaçlama, vektör mücadelesi konusunda, entegre mücadele projeleri sunan bir "Çözüm Evi" olarak faaliyet göstermektedir. Firma politikası sadece ürün veya hizmet satmak üzerine kurulmamış olup, bunun yerine satış sonrası ve hizmet süresi boyunca her aşamada, tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak, Vektör Mücadelesi konusunda gereksinimlere en iyi yanıtı veren çözümleri sunmak olarak belirlenmiştir. Müşterilerine üstün kaliteli ürünler ve üstün kaliteli hizmet vermek çağan İlaçlama nın vazgeçemeyeceği bir ilkesidir.

Firmamız, Vektör Mücadelesi konusunda Biyosidal Ürün Uygulama İzin Belgesine sahiptir. Dünyanın önde gelen uluslararası biyosidal ürün üreticileri nin partneri olarak hareket etmekteyiz. Bu sektöre yenilik ve dinamizm katmayı hedefliyor, dürüstlük ilkesini elden bırakmadan, müşteri memnuniyeti odaklı ve ilkeli çalışmalarımızla büyük projelere imza atma yolunda ilerliyoruz.

KALİTE VE ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Çevre sağlığı alanında gösterdiğimiz faaliyetlerde kanun, mevzuat ve yönetmeliklere uyarak müşterinin şartlarını eksiksiz karşılamak, havaya, toprağa, suya ve diğer ortamlara yönelik kirlenmeyi önlemek; kaynakları etkin ve planlı kullanarak, gelecek nesillere yaşanabilir bir çevreyi miras bırakmak, insan sağlığı ve iş güvenliğini temel prensip edinerek, tüm çalışanlarımızı sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir iş ortamında çalışmalarını sağlamak temel politikamızdır.

Etkin olaraka uygulanan ve sürekli geliştirilen yönetim sistemimizle ürün ve sistem kalitesi ile sektörün önce gelen kuruluşları arasında olmak hedefimizdir.

Çevre Sağlığını ve Yaşam Kalitesini İyileştirmeye Odaklı

Toplumsal ve Çevre sorumluluğunun bilincinde

Çevre sağlığını olumlu etkileyecek projeler geliştiren ve uygulayan

Bilinçli insektisit/larvasit kullanımını teşvik eden

Hizmet Sunduğu İnsanlara Merkezli

Tüm ilişkilerinde içten ve güvenilir

Tercih edilen olmayı hedefleyen

Hizmetleriyle farklılık yaratabilen

Zengin ürün portföyüyle ihtiyaçlara cevap verebilen

entegre mücadele projeleri sunan bir "Çözüm Evi" olabilen

Yaşadığı Değişimi Başarıyla Yöneten

Değişimi doğru algılayan

Gelişmelerin dışında kalmayan

Değişime yön vermeye çalışan

Hedeflerini gerçekleştiren